Kapoenen:


Thijs Peeters



Bijnaam: Jackwas

Email: thijs.peeters@scoutsessencentrum.be

Functie: Christelijkeboonman

Studie: Iets met mensen hun gedachten

Thijs Hoppenbrouwers



Bijnaam: Hoppie

Email: thijs.hoppenbrouwers@scoutsessencentrum.be

Functie: Sport&spelman

Studie: Iets ingenieus en industrieel

Daan ivens



Bijnaam: Veulste lange leeuw

Email: daan.ivens@scoutsessencentrum.be

Functie: Tentenman

Studie: Iets met electrische machines

Arno Reunis



Bijnaam: Reuni

Email: arno.reunis@scoutsessencentrum.be

Functie: Sport&spelman

Studie: Iets met bedrijven

Alexander Michielsen



Bijnaam: Lexie

Email: Alexander.michielsen@scoutsessencentrum.be

Functie: Diplomaat overzee

Studie: Iets met op vakantie gaan

Welpen:


Ikki



Bijnaam: Ward Peeters

Email: Ward.Peeters@scoutsessencentrum.be

Functie: Secretatis & Jeugdraadafgevaardigdeman

Studie: Iets met kindjes braaf laten zijn

Mor



Bijnaam: Thijs Michielsen

Email: Thijs.Michielsen@scoutsessencentrum.be

Functie: Colaman

Studie: Iets met fulltime sjorren

Kigo



Bijnaam: Jaak Witters

Email: jaak.witters@scoutsessencentrum.be

Functie: Knutselkofferman

Studie: Iets met chemische stofjes

Ko



Bijnaam: Rob van Meel

Email: rob.van.meel@scoutsessencentrum.be

Functie: Tentenman

Studie: Iets ingenieus met burgers

Rikkitikkitavi



Bijnaam: William Gommers

Email: william.gommers@scoutsessencentrum.be

Functie: Webbieman

Studie: Iets ingenieus met burgers

Jongverkenners:


Jeroen Verleysen



Bijnaam: Jerry

Email: jeroen.verleysen@scoutsessencentrum.be

Functie: Colaman, Webbieman, knoopjeman & Jeugdraadafgevaardigdeman

Studie: Iets met computers beveiligen

Nick Le Bruyn



Bijnaam: Knarf

Email: nick.le.bruyn@scoutsessencentrum.be

Functie: Colaman

Studie: Iets met tekenen

Joppe van Tichelen



Bijnaam: Meeko

Email: joppe.van.tichelen@scoutsessencentrum.be

Functie: Groepsleiding & knoopjeman

Studie: Iets met kindjes laten luisteren

Ids Verbiest



Bijnaam: Idl

Email: ids.verbiest@scoutsessencentrum.be

Functie: Kaart&kompasman & Christelijkeboonman

Studies: Iets met centjes tellen

Tuur janssen



Bijnaam: Tuuch

Email: tuur.janssen@scoutsessencentrum.be

Functie: Conciƫrge

Studie: Iets met computers

Verkenners:


Wouter Neys



Bijnaam: Wally

Email: wouter.neys@scoutsessencentrum.be

Functie: Archivaris & Fotoman

Studie: Iets ingenieus en industrieel

Alexander Heuvelings



Bijnaam: Heufje

Email: alexander.heuvelings@scoutsessencentrum.be

Functie: Groepsleiding & Archivaris & Fotoman

Studie: Iets met centjes tellen

Dries van Hees



Bijnaam: DJ Drisco

Email: dries.van.hees@scoutsessencentrum.be

Functie: Kassier

Studie: Iets ingenieus en industrieel

Birindar Gozcu



Bijnaam: Biri

Email: birindar.gozcu@scoutsessencentrum.be

Functie: EHBO-man

Studie: Iets met kindjes laten luisteren

Ben van den Bergh



Bijnaam: van den Beirgh

Email: ben.van.den.bergh@scoutsessencentrum.be

Functie: Touwenman

Studie: Iets ingenieus en industrieel

Jins:


Joeri Neys



Bijnaam: Ster anijs

Email: Joeri.neys@scoutsessencentrum.be

Functie: EHBO-man

Studie: Iets met bouwen

Florian van Veldhoven



Bijnaam: Florreke

Email: Florian.van.veldhoven@scoutsessencentrum.be

Functie: Groepsleiding & Gasman

Studie: Iets ingenieus en industrieel

Robbe Meukens



Bijnaam: Robbie konijn

Email: robbe.meukens@scoutsessencentrum.be

Functie: Elektriciteitsman

Studie: Iets met energiebesparen